Dodany: 2013-06-20 13:38:04

 

Na czym polega transport drogowy W transport międzynarodowy jest sporo miejsca na transport kołowy. Zawsze jest on obecny w transport międzynarodowy w mniejszej lub większej skali. Nie wszystko można przewieść dowolną drogą, ale też w transport międzynarodowy największe ładunki przewozi się droga powietrzną lub morską do magazynów a z nich samochodami do punktów docelowych.

 

Praktycznie bez kołowego transportu nie można spokojnie dotrzeć do każdego klienta. Precyzyjne wyliczenie czasu jest już dzisiaj możliwe przy zastosowaniu transport międzynarodowy. Transport drogowy ma wiele wad poza bezpośrednim, precyzyjnym dotarciem do klienta nie ma plusów.

 

W stopniu największym narusza środowisko naturalne, ma najwyższy współczynnik wypadkowości, nie jest doskonale przystosowany do przewożenia każdego rodzaju towaru, jest obciążony dużym ryzykiem. Wymaga bezbłędnej nawigacji. Drogowy transport jest unikalny i ryzykowny. Mimo to nie można go wyeliminować z łańcucha dostaw. Jest to niemożliwe do uzyskania w żaden sposób. Droga do tego jest bardzo długa i wyczerpująca..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Na czym polega transport drogowy
Nick: