Dodany: 2013-06-20 13:35:37

 

Na czym polega transport wodnyW transport międzynarodowy sporą rolę odgrywa droga morska. Jest to kanał transportowy często wykorzystywany do przewożenia dużych ładunków. Na statek można wnieść naprawdę potężny towar.

 

W dodatku nie ma najmniejszego pośpiechu wszystko można sobie doskonale rozłożyć w czasie wie to między innymi specjalista od transport międzynarodowy. W służbie dla transport międzynarodowy chętnie sięga się po statki. Mają one jednak pewne wady po pierwsze są bardzo wolnymi środkami transportu. Podróż trwa bardzo długo wynika to też z odległości pokonuje się statkami znacznie większe dystanse niż samochodami.

 

Drugą poważną wadą jest niska docelowość przewozu. Wszystko za sprawą tego, że statek dalej niż do portu nie dotrze w porcie trzeba go jeszcze rozładować. Rozładunek przebiega dość szybko o ile ekipa jest sprawna. Niestety często i tak jest tak musi minąć trochę czasu nim zostanie on rozładowany przyzna każdy. W transport międzynarodowy liczą się różne priorytety w zależności od tego na co idzie nacisk dobiera się inne środki transportu..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Na czym polega transport wodny
Nick: