Dodany: 2012-01-25 11:11:14

Czym jest WORDW każdym województwie, regionie istnieje coś takiego jak Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego, którego zadaniem jest kontrola nad zawodowymi kierowcami oraz organizowanie szkoleń i kursów nauki jazdy dla profesjonalistów jak i osób dopiero rozpoczynających swoją przygodę z prowadzeniem samochodu.

 

To ważne by każda nauka jazdy kraków miała niejako nad sobą organ kontrolujący, gdyż to właśnie jego istnienie może świadczyć o uczciwości wszystkich szkół mu podległych jak nauka jazdy kraków. Wojewódzki Ośrodek ruchu Drogowego to jednostka państwowa uprawniająca zatrudnionych tam instruktorów do wydawania prawa jazdy osobom, które zdały wymagany egzamin pozytywnie.

 

WORD jest więc niejako ciałem wykonawczym, ale i kontrolnym. Nauka jazdy kraków jako szkoła jest również obowiązana do składania rozliczeń, statystyk, raportów do WORD-u gdyż WORD prowadzi ogólne, wojewódzkie raporty, które pokazują jak w danym województwie wygląda procent zdawalności egzaminów, ile osób decyduje się na zrobienie kursu na prawo jazdy i w końcu rzetelnie informuje poprzez swoje raporty – potencjalnych kursantów jaka szkoła na najwyższą, a jaka najniższą zdawalność..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Czym jest WORD
Nick: