Dodany: 2011-08-04 13:54:52

 

Czym są punkty karneW dzisiejszych czasach brawura i głupota na podczas prowadzenia samochodem to jedne z najczęstszych przyczyn wypadków drogowych. Dzieje się tak, ponieważ zazwyczaj popisywanie się za kierownicą samochodu może okazać się bardzo złym pomysłem, który zdecydowanie negatywnie wpłynie na innych uczestników ruchu.

 

Oczywiście za takie szarżowanie możemy zawsze dostać mandat i punkty karne. O ile mandat jest nie groźną formą, to punkty karne mogą sporo negatywnego namieszać w naszym życiu. Jak wiemy, to prawo jazdy poznań jest bardzo pożytecznym dokumentem, ale nadmierna ilość punktów karnych może spowodować, ze je stracimy, lub zostanie nam ono zatrzymane. Moim zdaniem, warto jest zadbać o to, żeby nasze prawo jazdy poznań, było już nasze do końca naszych dni, a nie zostało zatrzymane za głupotę.

 

Punkty karne są zazwyczaj dawane w tej samej ilości co wartość mandatu, ale czasem ich wysokość może być wyższa. Po zdaniu egzaminu na prawo jazdy poznań na naszym koncie jest 21 punktów dodatnich, a punkty karne są od nich odejmowane. Czy warto szaleć na drodze i tracić punkty? Odpowiedzcie sobie sami..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Czym są punkty karne
Nick: